close
تبلیغات در اینترنت
رموز موفقيت
رموز موفقيت
آخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازدید توسط
منبع الهام بخش براي فيلمنامه نويسان سرگردان 2 1334 firisheh91
مکان های گردشگری ترکیه و ارمنستان 1 955 firisheh91
ضعف شخصیت پردازی در سینمای ایران 0 937 manager
چگونه ایده های خود را پرورش دهیم؟ 2 1136 manager
چطور داستان خود را با سه سوال درباره شخصيت اصلي، بهتر نماييم؟ 0 886 manager
چگونه ایده های خود را پرورش دهیم؟ (قسمت دوم) 0 1162 lida
چگونه موضوع فیلم کوتاه را انتخاب کنیم؟؟؟ 3 1000 lida
be khone bahaleeeeeeeeeeeeeeeee 1 668 nui_43
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 1 441 nui_43
نرم‌افزارهای تدوین فیلم 4 905 alirezatorkaman
کتاب های کاردانی به کارشناسی معماری 0 472 tmoeini
رنگ زبان نشان دهنده چیست؟ 1 569 tmoeini
نویسندگی چیست؟ نویسنده کیست؟ 1 675 nui_43
تئاتر چیست؟ (قسمت دوم) 9 2206 manager
راهکارهای خروج از التهاب بازار ارز 0 366 alirezatorkaman
راهکارهای خروج از عدم تعادل بازار ارز 0 356 alirezatorkaman
ترفندهای دکوراسیون برای بزرگتر جلوه دادن اتاق نشیمن 0 511 alirezatorkaman
ترفند مجسمه سازیییییییییییییییییییییییییییییییی 0 495 alirezatorkaman
بنر سایت 1 380 lida
مقدمه ای بر هنر نویسندگی 2 642 lady_taraneh

مدیریت جیب

بنام خالق هستی بخش

مدیریت جیب

 یکی از چیزهایی که شما در زندگی تان به آن خیلی فکر می کنید و جزو یکی از مهم ترین آرزوهای زندگی تان است پول دار شدن است! و این که بتوانید پول پارو کنید را همیشه در رویاهای خود دارید، به همین خاطر ممکن است سبک زندگی تان با این هدف کلی تغییر کند و رفتارها و نوع زندگی تان متفاوت تر از دیگران باشد! برای همین خیلی کارها انجام می دهید که بقیه انجام نمی دهند و یا شاید هم خیلی کارها را انجام دهید که اتفاقا بقیه انجام می دهند! به هر حال توی جزرو مد این هفته قرار نیست راه های پول دار شدن را بیان کنیم. بلکه می خواهیم مهارت مدیریت پول را آموزش دهیم که واقعی تر است و کمتر با تخیلات شما سر و کار دارد و البته که یکی از مهم ترین راه های پول دار شدن همین مدیریت هزینه ها و درآمدهاست.

اسکناس


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت , مفاهيم دنياي اقتصاد , آموزشگاه , مدیریت , تجارت ,
بازدید : 283
امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5

برچسب ها : اقتصاد , موفقیت , مدیریت , مدیریت جیب , مدیریت جیب چیست , مدیریت جیب یعنی چه , انواع مدیریت , آموزش مدیریت , پس انداز , محمد کرمی , محمد کرمی کیست , Economy , Capital , Pocket , Money , آموزش های اقتصادی ,
بازاریابی الکترونیکی

بنام پروردگار جان و خرد

بازاریابی الکترونیکی

 

تحقیقات ثابت کرده است که مشتریان هر روز بیشتر از قبل به ارزش بازاریابی الکترونیکی پی برده وحتی این روش را به دیگر روش های بازاریابی ترجیح می دهند راهکارهای مناسب برای آنکه مشتریان پیام های الکترونیکی شما را بخوانند تحقیق اخیر Doubleclick در سال ۲۰۰۴ با عنوان” ارسال پیام های الکترونیکی به مشتریان” احساس و نظر دریافت کنندگان این پیام ها را در باب بازاریابی الکترونیکی به شکلی جالب توجه بازگو می کند و همچنین راهکار های موثر در ایجاد بازدهی بیش تر را برای بازاریابی الکترونیکی پیشنهاد می کند.


بازاریابی الکترونیکی


ادامه مطلب
کارآفرینی چیست؟

بنام خالق یکتا

کارآفرینی Entrepreneurship

 

کارآفرینی فرآیند یا مفهومی است که در طی آن فرد کارآفرین با ایده‌های نو و خلاق و شناسایی فرصتهای جدید، با بسیج منابع به ایجاد کسب و شرکتهای  نو، سازمانهای جدید و نوآور رشد یابنده مبادرت  می‌ورزد . این امر توام با پذیرش خطرات است ولی اغلب منجر به معرفی محصول یا ارائه خدمت به جامعه  می‌شود. بنابراین «کارآفرینان» عوامل تغییر هستند که گاهی موجب پیشرفتهای حیرت‌انگیز نیز شده‌اند.انگیزه‌های مختلفی در کارآفرین شدن مؤثر می‌باشند که از جمله آنها: نیاز به موفقیت، نیاز به کسب درآمد و ثروت، نیاز به داشتن شهرت، و مهمتر از همه نیازمندی به احساس مفید بودن و استقلال طلبی را می‌توان نام برد.


کارآفرینی


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت , مفاهيم دنياي اقتصاد , تجارت , آموزشگاه , مدیریت , تجارت ,
بازدید : 312
امتیاز : نتیجه : 4 امتیاز توسط 4 نفر مجموع امتیاز : 11

برچسب ها : اقتصاد , رموز موفقیت , مفاهیم اقتصاد , کارآفرینی , کارآفرینی چیست , کار آفرینی , کار آفرینی چیست , کار آفرینی یعنی چه , محمد کرمی , محمد کرمی کیست , تعاریف کارآفرین , روحیه کارآفرینی , کارآفرینان موفق ,
مفاهیم سیاسی : جهانی شدن

بنام خالق یکتا

مفاهیم سیاسی : جهانی شدن

Globalization

واژه جهانی شدن در سال‌های اخیر یکی از پرکاربردترین واژه‌های عرصه سیاستگذاری اقتصادی،فرهنگی و سیاسی داخلی و بین المللی کشورها و نیز موضوع بحث‌های آکادمیک و ژورنالیستی بوده است.

برغم کاربرد گسترده ای که واژه جهانی شدن (Globalization)در بیش از یک دهه گذشته پیدا کرده،هنوز معنا و مفهوم آن همچنان مناقشه آمیز است و بسته به اینکه از چه زاویه و با چه نگرشی به آن نگریسته شود معنا و مفهوم متفاوت پیدا خواهد کرد که ظهور واژه های مختلفی همچون "جهانی شدن"،"جهانی سازی"،"جهانگرایی"،"غربی شدن" و "آمریکایی" شدن در بسیاری از جوامع از جمله ایران بیانگر این امر می باشد.


جهانی شدن


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت , مفاهيم دنياي اقتصاد , mek در سر تیتر روزنامه ها , اخبار سیاسی ,
بازدید : 242
امتیاز : نتیجه : 4 امتیاز توسط 4 نفر مجموع امتیاز : 4

برچسب ها : سیاست , اقتصاد , مفاهیم سیاسی , جهانی شدن , جهانی شدن چیست , جهانی شدن یعنی چه , جهانگرایی , جهانگرایی چیست , جهانگرایی یعنی چه , جهانی سازی , جهانی سازی چیست , جهانی سازی یعنی چه , سیاست های بازار آزاد , Globalization ,
مفاهیم سیاسی : استراتژی

بنام خالق هستی بخش

مفاهیم سیاسی : استراتژی

واژه «استراتژی» (Strategy) که اکنون در زبان فارسی از آن به «راهبرد» تعبیر می شود مفهومی است که از عرصه نظامی نشأت گرفته و بعداً در سایر عرصه ها از جمله اقتصاد، تجارت و به ویژه عرصه سیاست و مملکت داری از کاربرد زیادی برخوردار شده است.

ریشه واژه «استراتژی» واژه یونانی «استراتژیا» (Strategia) به معنای «فرماندهی و رهبری» است. اکنون معنای ساده استراتژی عبارت است از یک طرح عملیاتی به منظور هماهنگی و سازماندهی اقدامات برای دستیابی به هدف.

در عرصه نظامی استراتژی عموماً به نقل و انتقال نیروها در پشت جبهه جنگ و در جبهه قبل از درگیر شدن با دشمن است. وقتی که نیروهای نظامی در جبهه با نیروهای دشمن درگیر می شوند این دیگر تاکتیک است و نه استراتژی. در دوران گذشته به ویژه در عصر جنگ های ناپلئونی تمایز آشکاری بین استراتژی و تاکتیک وجود داشت و استراتژی به آنچه در پشت جبهه می گذشت مربوط و تاکتیک به هدایت جنگ در عرصه نبرد.


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت , مفاهيم دنياي اقتصاد , mek در سر تیتر روزنامه ها , اخبار سیاسی ,
بازدید : 148
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : سیاست , اقتصاد , مفاهیم سیاسی , استراتژی , استراتژی چیست , استراتژی یعنی چه , محمد کرمی , الفبای سیاست , جهان سیاست , Strategia , grand strategy , مفهوم استراتژی , کارل فون کلازوتیز , تاکتیک , رموز موفقیت ,
بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه‌ای یا نتورک مارکتینگ نوعی شیوهٔ فروش است که در آن کمپانی‌ها محصولات خود را بدون تبلیغات و بدون واسطه به فروش می‌رسانند، و مشتریان پس از خرید در صورت تمایل می‌توانند محصولات کمپانی را بازاریابی کنند و سود بگیرند. درآمد در بازاریابی شبکه‌ای هم در ازای فروش مستقیم کالا و هم در ازای فروش از طریق زیرمجموعه کسب می‌شود.

موفقیت


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت , تجارت , آموزشگاه , تجارت ,
بازدید : 332
امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5

برچسب ها : بازاریابی شبکه ای , اقتصاد , بازاریابی , تجارت , دنیای تجارت , اصول تجارت , موفقیت , رموز موفقیت , محمد کرمی , محمد کرمی کیست , بازاریابی شبکه‌ای از دیدگاه دینی , شرکت‌های نتورک مارکتینگ , FTC چیستچ , خرده فروشی , شرکت‌های پونزی , Ponzi Schemes ,
شش گام هر موفقیت اقتصادی

شش گام هر موفقیت اقتصادی

با هیچ کسی تاکنون برخورد نکرده‌ایم که از دلایل موفقیت یک مدیر اقتصادی، یک کارآفرین، یا یک کسب‌وکار موفق در شگفت نباشد. همگان می‌گویند دلیل موفقیت یک مدیر یا شرکت خاص چیست؟ چه چیز نزد این اشخاص موفق، بسیار متفاوت است؟ این اشخاص چگونه می‌توانند به آنجا که می‌خواهند دست یابند؟ راحت‌تر و ساده‌تر است اگر باور کنیم که این اشخاص بنا به تصادف به این جایگاه رسیده‌اند. اما حقیقت این است که هیچ کسی بدون پیمودن مسیرهای گوناگون، بدون حرکت در راه‌های پرمخاطره و بدون گرفتن تصمیم‌های شایسته هرگز نمی‌تواند به هیچ موفقیتی دست یابد.

 

 

 

 

موفقیت


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت , آموزشگاه , تجارت ,
بازدید : 156
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : اقتصاد , تجارت , رموز موفقیت در تجارت , رموز موفقیت , گام های موفقیت اقتصادی , هدف , مثبت اندیشی , مثبت اندیشی چیست , نگرش , نگرش مثبت , عمل گرایی , شخصیت , مصمم بودن در امور , محمد کرمی , محمد کرمی کیست ,
علل استرس در شغل و راه های مقابله با آن

علل استرس در شغل و راه های مقابله با آن

 

 

استرس شغلی، نوعی اختلال مزمن روانی است که در اثر شرایط سخت کاری به وجود می آید و روی عملکرد فردی و سلامت جسمی و ذهنی افراد تاثیر می گذارد.

بی خوابی، حواس پرتی، اضطراب و تنش، غیبت از کار، افسردگی، خستگی، ناامیدی، عصبانیت بیش از حد، مشکلات خانوادگی و بیماری های جسمی مانند میگرن، بیماری قلبی، سردرد، سوءهاضمه و کمردرد، از نمونه های بارز استرس شغلی است که به دلیل مشکلات پیچیده و فراوانی به وجود می آید.

 


ادامه مطلب
چهار مزیت کار آفرین بود بانوان

چهار مزیت کار آفرین بود بانوان

 

زن بودن مزایا و معایب خود را دارد، اما هنگامی که تبدیل به بانوی کار آفرین می شوند، اینطور به نظر می رسد که زن به زن بودن خودش و واقعیت وجودی اش که همانا آفرینش است نزدیک می شوند.آمارها نشان می دهند که در آینده جهان ، زن ها نقش بسیار بزرگی در راه اندازی تجارت و کسب و کارهای بزرگ و کوچک دارند.جهان امروز در حال چرخش به سمت زنان به عنوان رهبران فکری خود است. به عنوان یک بانوی کارآفرین ، زن ها مزایای مهمی دارند به این دلیل که متفاوت آفریده شده اند.

 

۱- اولین مزیت این است که رقابت پیش رونده برای طرفین به وجود می آید. این نوع همکاری و رقابت با رقیب ها ، تلاش دو چندانی را ایجاد می کند تا هر دو شرکت و گروه به جلو حرکت کنند. زنان دوست دارند با هم کار کنند، این امر از ابتدای تاریخ در مورد آن ها دیده شده است و مثال ملموس آن برای خود ما ، کارهای دسته جمعی آن ها در تدارکات میهمانی های بزرگ، راه انداختن آشپزی و … در روزگار قدیم است. همچنین آفرینش هنرهای دستی و صنایع بومی همواره در خانه ها و به صورت گروهی توسط زنان انجام می گرفته است.بنابراین زنان به طور طبیعی به سمت ایجاد روابط صمیمی و مشارکت کشیده می شوند. زنان دوست دارند که به صورت گروهی کار کنند و افرادی را که بیرون گود ایستاده اند در خود جذب کنند. این اعتقاد وقتی قوی تر می شود که زنان به خاطر داشته باشند که بیرون از خانه ، کارهای زیادی برای انجام دادن است ، بنابراین هیچ کس رقیب- دشمن ما نیست.


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت , تجارت , آموزشگاه , روانشناسی و مشاوره , تجارت ,
بازدید : 247
امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5

برچسب ها : چهار مزیت کار آفرین بود بانوان , اقتصاد , تجارت , کار آفرینی , کار آفرینان , زنان کار آفرین , کار آفرینی چیست , کار آفرینی یعنی چه , کار آفرینی چیست؟ , مزیت های کارآفرینی ,
درس‌هایی از زندگی بیل گیتس

درس‌هایی از زندگی بیل گیتس

بیل گیتس در 28 اکتبر 1955 میلادی در سیاتل، مرکز ایالت واشنگتن آمریکا زاده شد. او و پل آلن شرکت مایکروسافت بزرگترین کمپانی نرم افزاری جهان را پایه ریزی نمودند. بر پایهء مجلّه فوربس بیل گیتس در سال 2008 میلادی، سومین مرد ثروتمند جهان بوده است.
 
 

ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت , آموزشگاه , مدیریت , سبک زندگی , مشاهیر وبزرگان جهان , شرح حال ,
بازدید : 372
امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 15

برچسب ها : بیل گیتس , زندگینامه بیل گیتس , بیل گیتس کیست , بیل گیتس کیست؟ , بیوگرافی بیل گیتس , بیوگرافی ,
فقط ۱۲ گام تا موفقیت در همه مراحل زندگی فاصله است

فقط ۱۲ گام تا موفقیت در همه مراحل زندگی فاصله است

راه های خوشبختی

همه چیز به طرز تفکر شما بستگی دارد

ما در مسیر زندگی هر روز با چالش‌های زیادی روبه‌رو می‌شویم و روش برخورد ما با این چالش‌ هاست که باعث می‌شود کسی باشیم که امروز هستیم، اینکه موفق باشیم یا نه.


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت , آموزشگاه , سبک زندگی ,
بازدید : 226
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : اقتصاد , رموز موفقیت , بورس , محمد کرمی , رموز موفقیت در زندگی , فنون موفقیت , راه های موفقیت , مراحل زندگی , گام های موفقیت ,
چگونگی استفاده از قراردادهای آتی برای كسب سود

چگونگی استفاده از قراردادهای آتی برای كسب سود

سرمايه‌گذاران علاقه‌مند، مطلع و حرفه‌اي از قراردادهاي آتي به عنوان يك حرفه در جهت كسب سود و درآمد استفاده مي‌كنند و معمولا تمام وقت خود را در اين بازارها مي‌گذرانند و با معاملاتي كه به قصد ايجاد منفعت صورت مي‌گيرد و دارای ريسك بالايي است عمليات خرید و فروش قراردادهای آتی را انجام می‌دهند.

423


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , بورس اوراق بهادار , رموز موفقيت , بورس جهانی , تجارت ,
بازدید : 177
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : اقتصاد , موفقیت , رموز موفقیت , اقتصاد چیست , مفاهیم جهان اقتصاد , مفاهیم دنیای اقتصاد , سرمایه گذاری , قرادا های آتی , بورس , محمد کرمی , بورس اوراق بهادار , معاملات بورس , بورس آتی , معاملات بورس آتی ,
رموز موفقیت شغلی

رموز موفقیت شغلی

چهار كلید موفقیت شغلی وجود دارد كه می تواند شما را به شخص با ارزشتری تبدیل كند، توانایی های شما را مؤثرتر عرضه می كنند و شما را در حرفه خود با سرعت بیشتر به موفقیت برساند. این چهار كلید عبارتند از: تخصص، تمایز، تقسیم بندی و تمركز.

1ــ تخصص عبارت است از توانایی شما در بكار بستن استعدادتان آنهام در قسمتی حیاتی كه برای كمپانی شما یا مشتریانتان ارزشمند است. انتخاب این قسمت كه در چه زمینه ای تخصص داشته باشید در موفقیت بلند مدت شما بسیار را تعیین كننده است. شما در چه زمینه ای تخصص و مهارت دارید؟

234


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت , آموزشگاه , تجارت , سبک زندگی ,
بازدید : 245
امتیاز : نتیجه : 4 امتیاز توسط 4 نفر مجموع امتیاز : 4

برچسب ها : رموز موفقیت , اقتصاد , موفقیت , رموز موفقیت چیست , راه های موفقیت , فنون موفقیت , محمد کرمی , موفقیت شغلی , رموز موفقیت شغلی , راه های موفقیت شغلی , تخصص , تمایز , تمرکز , تمرکز چیست , تمرکز یعنی چه , تمرکز یعنی چه؟ , طرق موفقیت ,
رموز موفقیت در زندگی و کار

  رموز موفقیت در زندگی و کار


رموز موفقیت در زندگی و کار

به نظرم یکی از مهمترین رموز موفقیت در زندگی و کار «برخورداری از اطلاعات بیشتر» است. وقتی دانش و اطلاعات شما بیشتر باشد، تصمیم درست تری اتخاذ می‌کند که این هم به نفع شماست و هم به نفع سازمان یا شرکت شماست. سی سال پیش، تلفن همراه وجود نداشت، فکس وجود نداشت، اینترنتی در میان نبود و کامپیوترها به این اندازه نبودند که فقط روی یک میز فضای کمی به خود اختصاص دهند یا حتی قابل حمل باشند. اما سی، پنجاه یا حتی یکصد سال پیش می‌توانستید افرادی را بیابید که در کار و زندگی‌شان موفق بوده اند: آنها چه می‌کردند که به موفقیت دست می‌یافتند؟ آیا در اتاق پشتی فروشگاه یا شرکت‌شان، یک دستگاه کامپیوتر نوت بوک داشتند که به شبکه‌ی اینترنتی مخفی آن زمان متصل بود؟ نه! چنین چیزی آن زمان امکان پذیر نبود. ما داریم حتی در مورد زمانی صحبت می کنیم که روزنامه‌ها آنقدرها هم فراگیر نشده بودند و صنعت چاپ یک صنعت مدرن و مکانیزه مثل امروز نبود. اما اگر در مورد افراد موفق تحقیق کنید خواهید دید که موفق‌ترین آنها دارای شبکه‌ای قوی از ارتباط با افراد موفق دیگر بودند.

 

 


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت , آموزشگاه , سبک زندگی ,
بازدید : 358
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : اقتصاد , موفقیت , رموز موفقیت , رموز موفقیت چیست , رموز موفقیت چیست؟ , راه های موفقیت , فنون موفقیت , رموز موفقیت در کار , محمد کرمی , رموز موفقیت در زندگی , موفقیت در کار , راه های موفقیت در کار ,
كنترل استرس

كنترل استرس

آموزش كنترل استرس يك فرايند سه بخشي است: نخست نشانه ها و علت ها را تشخيص مي دهيد. سپس مهارت هاي كنترل را مي آموزيد و اين كه چگونه  آن مهارت ها را به كار ببريد. چگونگي برخورد شما با استرس ، به منشأ آن بستگي دارد: اگر علت آن ، مسئله اي خارج از كنترل شماست، تنها چاره مي تواند آموزش پذير باشد. در مواقع ديگر، مهارت هاي برخورد با آن مي تواند به شما كمك كند تا نسبت به استرس سازش پيدا كنيد يا وضعيت را تغيير دهيد.

112


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت , آموزشگاه , روانشناسی و مشاوره , سبک زندگی ,
بازدید : 213
امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5

برچسب ها : رموز موفقیت , استرس , آموزش های زندگی , مهارت های زندگی , کاهش استرس , آموزش کاهش استرس , رموز موفقیت چیست , رموز موفقیت چیست؟ , راه کاهش استرس چیست , راه کاهش استرس چیست؟ , کنترل استرس , آموزش کنترل استرس , تجارت , فنون زندگی ,
رموز موفقیت در کار
رموز موفقیت در کار

1- از رئیستان بخواهید که شما را برای پیشرفت در کار راهنمایی کند و توصیه های او را به کار گیرید.

2- لباس هایتان را با دقت انتخاب کنید. طرز لباس پوشیدن باید در شما قدرت و توانایی ایجاد کند.

3- کبوتر با کبوتر ، باز با باز. مردم خواستار پیشرفت کسانی هستند که مانند خودشان لباس می پوشند.


ادامه مطلب
مثبت انديشی كليد موفقيت

مثبت انديشی كليد موفقيت

مثبت انديشي فـرآينـدي همه گير است. افرادي كه در کنارشما هستـند از تـفـکرات و حـالات درونـي شـما تـاثير مي پـذيرنـد. سعي کنيد تا جايي که مي توانيد به خوشحالي،مـوفـقـيت، و سلامت فکر کنيد. با چنين طرز تفکري ديگران تمايل پيدا مي کنند تا شما را در کارهايتان ياري کنند. آنها از امواج مثبتي که شما از خود ساطع مي کنيد به شدت لذت مي برند.

به منظور بهره گيري تمام و کمال از انرژي مثبت دروني، شما ملزم هستيد تا تغييراتي را در درون خود ايجاد کنيد. بايد با ديدي مثبت به زندگي نگاه کنيد، نتيجه موفقيت آميز تمام تلاش هاي خود را از ابتدا در ذهنتان مجسم کنيد؛ همچنين از هر گونه اقدام لازمي براي تثبيت موفقيتتان مضايقه نکنيد.


ادامه مطلب
راه های جلوگیری از شکست ( رموز موفقیت)

راه های جلوگیری از شکست ( رموز موفقیت)

در تحقیقاتی که در سال 2002 انجام شد، "تاثیر منفی" به عنوان زمینه ای برای اضطراب،بی منطقی، عصبانيت و انواع دیگری خصوصیات نا خوشایند تعریف شده است. تاثیر منفی با بالا رفتن فعالیت در قشر جلوی مغز ایجاد می شود. با اینکه این حالتی ثابت و ماندنی است، اما می توان آن را کنترل کرد.

زمانیکه بدبینی نتیجه مستقیم از دست دادن شغل، قطع رابطه با یکی از دوستان یا مرگ کسی که دوستش داریم باشد، به عنوان واکنشی در مقابل این ناراحتی تلقی می شود و موقتی است.


ادامه مطلب
ريسك چيست؟

ريسك چيست؟


ريسك يكي از مفاهيم اوليه، پايه اي و بسيار مهم در مديريت مالي است كه اغلب افراد حتي دانش آموختگان مديريت مالي نيز برداشت درستي از آن ندارند. افراد در زندگي روزمره از كلمه ريسك براي بيان مفاهيم متفاوت استفاده مي‌كنند و يكي از علل برداشت نادرست از ريسك در مديريت مالي هم همين كاربرد چند منظوره اين كلمه است.


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت , مفاهيم دنياي اقتصاد , تجارت ,
بازدید : 298
امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 10

برچسب ها : ريسك چيست؟ , ریسک , اقتصاد , مفاهیم اقتصاد , مفاهیم دنیای اقتصاد , مفهایم اقتصادی , Correlation , Wealth , ثروت , Unsystematic Risk , Firm-Specific Risk , economy ,
شناسايي 11 مانع در انجام معاملات موفق

روانشناسي بازار سهام
شناسايي 11 مانع در انجام معاملات موفق

در چهارمين قسمت مطلب جذاب روانشناسي در بازار سهام توماس. اس. بولكووسكي متخصص مشهور روانشناسي بازارهاي مالي در جهان 11 مانع در انجام معاملات موفق را تشريح كرده است.

مانع 1: تعريف نشدن زيان
پيش از آنكه معامله‌اي انجام دهم، هدف قيمتي خود و همچنين نقطه قيمتي دستور توقف زيان را مشخص مي‌كنم. از خود مي‌پرسم اگر سهام به چه قيمتي برسد يعني اينكه من اشتباه كرده‌ام؟


ادامه مطلب
رموز موفقیت در فیس بوک

رموز موفقیت در فیس بوک

می خواهم یک سری از اسرار موفقیت در فیس بوک را با شما در میان بگذارم. باید بدانید که این وب سایت روش بسیار مناسبی برای بازاریابی اینترنتی و ترویج کسب و کار اینترنتی شما می باشد. این وب سایت در طول دو سال گذشته در واقع منفجر شده و در حال حاضر تبدیل به قدرت فوق العادهء اینترنت شده است.

با بیش از 2/5 میلیارد جستجو در ماه و بیش از 600 میلیون کاربر، جای تعجب نیست که بسیاری از افراد در این فضا تلاش برای بازاریابی اینترنتی نمایند. با استفاده از این نوع ترافیک باید بسیار هوشمندانه این ترافیک را به سمت خود حرکت داده تا تلاشهای شما برای کسب و کار آنلاین تان به حداکثر خود برسد.


ادامه مطلب
وجهه عمومی و قدرت تصمیم‌گیری

مهارت‌های مدیریتی
رهبری در قرن بیست و یکم

وجهه عمومی و قدرت تصمیم‌گیری
یکی از چالش‌های مدیران دنیای امروز این است که در محیط بسیار درهم و جدیدی کار می‌کنند که هیچ چیز در آن قطعی نیست، زمان با سرعت بیشتری می‌گذرد و دینامیک‌ها پیچیده‌ترند.

 

موسسه مک کینزی برای درک بهتر این چالش‌ها، گفت‌وگوی سازمان یافته‌ای با تعدادی از مدیران بزرگ‌ترین و فعال‌ترین سازمان‌های جهان ترتیب داده است. ژوزف آکرمن، مدیرسابق دویچه بانک؛ کارلوس گوسن، مدیر کمپانی نیسان و رنو؛ مویا گرین، مدیر اداره پست انگلستان؛ آلن کالمن، مدیر عامل شرکت دوپونت آمریکا و دانیل واسلا، مدیر عامل شرکت نووارتیس، پنج مدیری هستند که در این گفت‌وگو توضیح داده‌اند چگونه به شیوه‌های گوناگون با شرایط فعلی محیط دست‌وپنجه‌نرم کرده‌اند. بخش پایانی این گفت‌وگو را در زیر می‌خوانید.

423

 


ادامه مطلب
دگرگونی در شیوه‌های کارکردن

«کتاب شخصی‌سازی محیط کار»
دگرگونی در شیوه‌های کارکردن


فصل اول، بخش دوم و پایانی
وقتی فنجان سرریز می‌کند
امروز کار نیازمند آن است که به ازدواج‌های پراسترس و فرزندان ناسالم تن بدهی؛ ضروریات کار سلامت عمومی، قابلیت تولید و مسوولیت‌پذیری‌ ما را در مقام شهروندان از بین می‌برد.

 

کارکنان طبق گزارش سازمان «زندگی در برابر کار» در سال 2008 گفته بودند که اولویت‌های بسیار زیاد مدیریتی باعث شده است دچار استرس زیاد شوند و کار بیش از حد بر دوششان بیفتد و نیازهای کودکان و آشنایان سالخورده، برنامه‌های مختلف مربوط به زندگی روزمره، بیماری‌ها و امنیت شغلی فشار زیادی بر اعصاب و روان آنها وارد بیاورد. پژوهش‌های اخیر دانشگاه هاروارد و بنیان گیتس متاسفانه نشان می‌دهند که کودکان ما وضع خوبی ندارند، چون ملزومات شغلی باعث شده است والدین نتوانند توجه کافی نسبت به آنها نشان بدهند.

423

 


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت , آموزشگاه , مدیریت ,
بازدید : 261
امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 10

برچسب ها : دگرگونی در شیوه‌های کارکردن , کتاب شخصی‌سازی محیط کار , شیوه‌های کارکردن , دگرگونی در کارکردن , شغل , مشاغل , تغییرات مثبت , اقتصاد , تجارت , مدیریت , علم مدیریت , زندگی در برابر کار , تاجر , شیوه های اشتغال , اشتغال ,
مدل مدیریتی سطل زباله

مدل مدیریتی سطل زباله

چند شب پیش به کتاب الکترونیکی "فرایند سیاست گذاری عمومی در ایران" اثر دکتر رحمت الله قلی‌پور برخوردم. در فصل اول این کتاب به روشهای مدیریتی مختلفی اشاره شده که اسم یکی از اینها بدجوری نظرم را جلب کرد: مدل سطل زباله! در توصیف این مدل نوشته شده: " در این روش بازیگران صرفاً اهداف را تعیین می‌کنند و با انتخاب ابزار در مسیری الزاماً اقتضایی و پیش‌بینی ناپذیر قرار می‌گیرند و شیوه‌ی تصمیم‌گیریشان لحظه‌ای و پیچیده است که نمی‌توان آنرا عقلایی و یا تدریجی نامید".


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت , آموزشگاه , مدیریت , پابه پای دانشمندان ,
بازدید : 509
امتیاز : نتیجه : 4 امتیاز توسط 4 نفر مجموع امتیاز : 4

برچسب ها : مدل مدیریتی سطل زباله , اقتصاد , مدیریت , مدیر , شیوه های مدیریت , شیوه های مدیریتی , انواع مدیریت , صورت های مدیریت , مدیریت سطل زباله ای , مدل مدیریتی , مدل های مدیریتی , متد مدیریت ,
راه دشوار موفقیت

راه دشوار موفقیت

 

برخی انتخاب محمد مرسی به ریاست‌جمهوری مصر را یک پیروزی باارزش می‌دانند: پیروزی اخوان المسلمین، پیروزی هدف اسلامی و نیز پیروزی صندوق رای بر وحشت و ترور. اکنون مرسی رهبر اسمیِ 80 میلیون مصری، یعنی بزرگترین ملت عربی است. با این حال، هرگز نباید تصور کنید که اخوان المسلمین در این شرایط که مصر بدترین وضعیت‌اش را می‌گذراند، واقعا پیروز شده ‌است.


ادامه مطلب
اندرز های پدرانه

این نوشته را بخوانيد حتي اگر مثل خودم خرافاتی نباشید، اندرز های خوب و توانمندی لابه لای این خط ها وجود دارد.
این نوشته از سوي بنياد آنتونی رابینز برای كاميابي شما جمع آوری شده است.

این پیام را نگه ندارید .

1 به مردم بیش از آنچه انتظار دارند بدهید و این کار را با شادمانی انجام دهید .

2 با مرد یا زنی ازدواج کنید که دلبسته ي گفتگو کردن با او هستید. زيرا هنگامي كه پیرتر می شوید، مهارت های مصاحبه مانند دیگر مهارت ها بسيار برجسته می شوند .

3 همه ی آنچه را که می شنوید باور نکنید، همه ی آنچه را که دارید هزينه نکنید و یا همان اندازه که می خواهید نخوابید.


ادامه مطلب
درباره : رموز موفقيت , هنر , آموزشگاه , روانشناسی و مشاوره , مدیریت , سبک زندگی , مشاهیر وبزرگان جهان ,
بازدید : 249
امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 14

برچسب ها : اندرز های پدرانه , اندرز , رموز موفقیت , موفقیت , فنون موفقیت , نکاتی درباره زندگی , www.mek.rozblog.com , www.mek.rzb.ir , محمد کرمی , سایت محمد کرمی , راه های موفقیت , نکات طلایی , نکات زندگی , آموزش زندگی , چگونه موفق شویم , عطسه , فنون زندگی , نکات شهروندی ,
با رعایت 7 نکته ازدواج بی دردسری داشته باشید (رموز موفقیت در ازدواج)

با این 7 نکته ازدواج بی دردسری داشته باشید

برای خوشبخت بودن هزار و یك راه وجود دارد. راه‌هایی كه شاید یكی‌شان را تاكنون رفته باشید اما قطعا هزارتای‌شان را هنوز امتحان نكرده‌اید. بعضی از این راه‌ها آسان نیستند اما خیلی‌های‌شان را می‌توانید در یك چشم به‌هم‌زدن به عادات روزانه‌تان تبدیل كرده و خوشبختی‌تان را تضمین كنید.


ادامه مطلب
درباره : رموز موفقيت , آموزشگاه , آموزش های خانواده ,
بازدید : 193
امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 10

برچسب ها : مهارت های خانواده , مشاوره خانواده , روابط زناشویی , همسر , ازدواج بی دردسر , آموزش های خانواده , آموزش های ازدواج , آموزش های زندگی زناشویی , خانواده , فرهنگ ازدواج ,
نکات مهم در وبلاگ نویسی (رموز موفقیت در وبلاگ)

نکات مهم در وبلاگ نویسی

بدون شك هر كاري رمز و راز خاص خود را داراست و وبلاگنويسي هم از اين قاعد مستثني نيست، با رعايت نكاتي كوچك ميتوان نتيجه اي بسيار بهتر گرفت .من در اين نكاتي از وبلاگنويسي برايتان آورده ام كه توجه به آنها بدون شك موجب موفقيت بيشتر وبلاگ شما خواهد بود.


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت , آموزشگاه , رایانه و شبکه جهانی , اینترنت ,
بازدید : 240
امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5

برچسب ها : نکات مهم در وبلاگ نویسی , وبلاگ نویسی , وبلاگ رموز موفقیت در وبلاگ , وبلاگ , وبلاگ موفق , گوگل , آموزش های وبلاگ نویسی , آموزش وبلاگ نویسی , وبلاگ داری ,
١٠ سوء تعبیر از موفقیت

١٠ سوء تعبیر از موفقیت

1- بعضی از مردم به خاطر گذشته‌شان، تحصیلاتشان و... موفق نیستند. هیچ كس نمی‌تواند موفق باشد مگر بخواهد و سپس برای بدست آوردنش بكوشد.

2- افراد موفق اشتباه نمی‌كنند. آن‌ها هم مثل ما اشتباه می‌كنند فقط اشتباهشان را تكرار نمی‌كنند.

3- برای موفق شدن باید 60 (70، 80، 90 و...) ساعت در هفته كار كرد. موفقیت به «زیاد» انجام دادن كاری ربط ندارد، بلكه بیشتر به «درست» انجام دادن آن ربط دارد.

4- فقط اگر قواعد خاصی را اجرا كنیم موفق می‌شویم. چه كسی قواعد را به وجود می‌آورد؟ موقعیت‌ها متفاوتند. گاهی لازم است از قواعد خاصی پیروی كنیم و گاهی نیز باید قواعد ساخته خودمان را بكار بندیم.

5- اگر كمك بگیریم، این دیگر موفقیت نیست. موفقیت به ندرت در تنهایی رخ می‌دهد. آن‌هایی را كه به موفق شدن تو كمك می‌كنند، شناسایی كن. تعدادشان كم نیست.

بقيه در ادامه ي مطلب...!


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت ,
بازدید : 193
امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5

برچسب ها : ١٠ سوء تعبیر از موفقیت , موفقیت , اقتصاد , رموز موفقیت , فنون موفقیت , راز موفقیت , چگونه موفق باشیم؟ , سوء تعبیر , سوء تعبیر از موفقیت , راه موفقیت , محمد کرمی , تعابیر موفقیت , تعاریف موفقیت , موفقیت چیست , موفقیت یعنی چه , موفقیت یعنی چه؟ , انسان موفق , انسان های موفق ,
معقول‌ترین تصمیم‌گیری‌ در کمترین زمان

 

معقول‌ترین تصمیم‌گیری‌ در کمترین زمان

امروزه مدیریت به معنای تصمیم‌گیری است. وقتی وارد جهان کسب‌و‌کار می‌شوید، خواه ناخواه با مساله تصمیم‌گیری دقیق و مناسب نیز رودررو خواهید شد. جهان کنونی اقتصاد مدیرانی را می‌طلبد که به سرعت دست به تصمیم‌گیری‌های دقیق بزنند. هر مدیری همواره با تصمیم‌گیری‌های مهمی مواجه می‌شود که بر آینده شرکت‌اش اثر مستقیم دارند. اما تصمیم‌گیری نیز استرس‌زا و نگران‌کننده است. مدیران همواره با استرس مسائل مختلف دست و پنجه نرم می‌کنند.


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت , مفاهيم دنياي اقتصاد , آموزشگاه , مدیریت زمان ,
بازدید : 314
امتیاز : نتیجه : 4 امتیاز توسط 4 نفر مجموع امتیاز : 4

برچسب ها : معقول‌ترین تصمیم‌گیری‌ در کمترین زمان , زمان , مدیریت , مدیریت زمان , تصمیم گیری , قدرت تصمیم گیری , سرعت عمل , سرعت عمل در مدیریت , تصمیم گیری ها , مدیر , معقول ترین تصمیم گیری ها , کمترین زمان , زمان کم ,
پردرآمد ترین مشاغل جهان

پردرآمد ترین مشاغل جهان

داشتن یك شغل خوب و پردرآمد همیشه آرزوى هر انسانى بوده است. به خصوص در شرایط كنونى كه اوضاع اقتصادى به طرز ناگوارى به هم ریخته و آشفته شده است همه به دنبال شغلى مى گردند كه بتواند در شرایط مختلف زندگى آنها را تأمین كند. تحلیل گران با بررسى جوامع مختلف مشاغل پردرآمد را به شرح ادامه مطلب معرفى كرده اند....

بقيه در ادامه ي مطلب...!


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت , مفاهيم دنياي اقتصاد ,
بازدید : 272
امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 5

برچسب ها : پردرآمد ترین مشاغل جهان , شغل , مشاغل , درآمد , پردرآمد , پردرآمد ترین مشاغل , مشاغل پر درآمد , شغل پردرآمد , درآمد خوب , درآمد زیاد , درآمد شغلی ,
رموز موفقیت در فیس بوک
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت ,
بازدید : 243
امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 20

برچسب ها : رموز موفقیت , رموز موفقیت در فیس بوک , فیس بوک , چگونه در فیس بوک موفق شویم , چگونگی موفقیت در فیس بوک ,
خطوط پیوت ، کاماریلا و محاسبات آن در تحلیل بازار مبادلات ارز
طوط حمایت و مقاومتی که تا کنون در مورد آنها بحث کردیم، همه به صورت چشمی و ترسیمی به دست می آمدند. در این درس در مورد خطوطی بحث خواهیم کرد که با استفاده از فرمول های ریاضی محاسبه شده و قدرت و اثرگذاری چشمگیری در رفتار معامله گران و در نتیجه روند قیمت دارند.


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , بورس ارز , رموز موفقيت , مفاهيم دنياي اقتصاد ,
بازدید : 352
امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 29

برچسب ها : Pivot , Camarilla , کاماریلا , اقتصاد , بازار ارز , ارز , فارکس , بورس ارز , پیوت , مبادلات ارز , محاسبه خطوط کاماریلا , محاسبه خطوط پیوت , بروکر , خطوط رزیستنس , خطوط کاماریلا , خطوط پیوت , خطوط ساپورت , رزیستنس ,
شناخت و استفاده از روندها (ترند) در تحلیل بازار مبادلات ارز

روندها (ترندها) ، سمت و سوی حرکت قیمت در گذشته را نشان می دهند. از آنجا که روند، قدرت و تمایل غالب تریدرها را در نوسانات قیمت نشان می دهد می توان انتظار داشت تا زمانی که نیرویی بیشتر از نیروی فعلی بازار و در جهت عکس به بازار وارد نشود روند ادامه داشته باشد.

روندها مجموعه ای از موج های صعودی و نزولی می باشند. در اولین نگاه میتوان این نکته را متوجه شد که بازار هیچ زمانی دارای روند مستقیم نیست و مجموعه ای از شکسته شدن حمایت ها و مقاومت های گوناگون است که یک روند را تشکیل می دهد.


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , بورس ارز , رموز موفقيت , مفاهيم دنياي اقتصاد ,
بازدید : 203
امتیاز : نتیجه : 4 امتیاز توسط 4 نفر مجموع امتیاز : 24

برچسب ها : Trend Line , بازار ارز , اقتصاد , فارکس , تریدر , ترند , ترند لاین , ترندها , خط روند , روند خنثی ,
استفاده از تحلیل تکنیکال در بازار مبادلات ارز

تحليل تکنيکال در بازار مبادلات ارز

همانطور که در درس دوم اشاره شد، تحليل تکنيکال بررسي نمودار قيمت و شناسايي الگوهاي قيمتي در جهت پيش بيني حرکت هاي آينده بازار مي باشد. مهمترين ابزار يک تحليل گر تکنيکال (Technical Analyst) نمودار تغييرات قيمت مي باشد. در اين درس انواع نمودارها را خواهيم شناخت و با پايه اي ترين ابزار تحليل آنها يعني خطوط حمايت – ساپورت (Support) و خطوط مقاومت – رزیستانس (Resistance) آشنا خواهيم شد.


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , بورس ارز , رموز موفقيت , مفاهيم دنياي اقتصاد ,
بازدید : 456
امتیاز : نتیجه : 4 امتیاز توسط 4 نفر مجموع امتیاز : 18

برچسب ها : اقتصاد , بازار ارز , ارز , فارکس , بازار فارکس , کندل , کندل استیک , گپ , قیمت , نمودار میله ای بار چارت , نمودار شمعی , مبادلات ارز , چارت , الگو , تایم فریم , تحلیل تکنیکال , خطوط مقاومت , خطوط حمایت , رزیستنس , رزیستانس , ساپورت ,
مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات در بازار مبادلات ارز
برای ورود به هر بازار و حرفه ای مهم ترین انگیزه و دلیل برای اغلب افراد کسب درآمد می باشد حال آنکه شرایط گوناگون شخصی، اجتماعی و بازده درآمد می تواند در انتخاب مسیر و نوع کار یا سرمایه گذاری تاثیر گذار باشد.

اگر بخواهیم بی پرده با اغلب کسانی که می خواهند وارد بورس های با فراریت بالا مانند (مبادلات ارز، طلا، نقره، نفت و غیره) صحبت داشته باشیم باید اذعان کنیم که شرایط ورودی و سرمایه گذاری در این بورس ها بسیار آسان می باشد و با توجه به ریسک موجود نیز بازده سرمایه میتواند تا ده ها و صد ها برابر باشد اما از یاد نبریم که ماهیت فرار و بازیگران زیاد این بورس ها باعث به وجود آمدن ضوابط خاص شده است که این ضوابط از قوه تشخیص بسیاری افراد پنهان می باشد. بیشتر از آن که در این بورس ها فرد در حال رقابت با بازیگران دیگر باشد در حال رقابت با خود و محک زدن دانش، تجربه و شرایط روحی روانی خویش در بورس می باشد. برای موفقیت در بورس های این چنینی سه عامل مهم در موفقیت فرد نقش دارد.

الف: دانش و تجربه

ب: مدیریت سرمایه (Money Management)

ج: نگرش و روانشناسی


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , بورس ارز , رموز موفقيت ,
بازدید : 247
امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 25

برچسب ها : کسب سود , لوریج , نقره , نسبت سود به ضرر , میزان اسپرد , مارجین , مبادلات ارز , مدیریت ریسک , مدیریت سرمایه , معامله , اقتصاد , اسکالپ , اسپرد , استاپ لاس , حد ضرر , دلار , ارز , بازار ارز , ریسک به ریوارد , روانشناسی معاملات , سیستم معاملاتی , سود , سرمایه , ضرر , طلا , فارکس , بورس ارز ,
توانایی کار با نرم افزار معاملاتی متاتریدر ، پلاتفرم MT4

توانایی کار با نرم افزار معاملاتی متاتریدر ، پلاتفرم MT4

بروکرها در بازار مبادلات ارز کارگزارانی می باشند که مشتریان خُرد را به بانک ها و موسسات مالی بین المللی متصل می کنند. ایشان با ایجاد شرایط دادوستد برای سوداگران (معامله گران) امکان حضور ایشان را در بورس های بین المللی فراهم می کنند.

 


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , بورس ارز , رموز موفقيت ,
بازدید : 759
امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 20

برچسب ها : MetaTrader , فیبوناچی , کارگزار , پلتفرم , پلتفرم متاتریدر , چارت , نرم افزار معاملاتی , نرم افزارمتاتریدر , متاتریدر , متاتریدر 4 , اکسپرت , ایندیکاتور مبادلات ارز , بروکر , تئوری گن , دانلود نرم افزار متاتریدر , زبان برنامه نویسی ام کیو ال MQL , سهم , سهام , ارز , اقتصاد , نرم افزار , نرم افزار بورس ,
تنها در آنچه مي‌فهميد سرمايه‌گذاري كنيد!

تنها در آنچه مي‌فهميد سرمايه‌گذاري كنيد!

دربازار، گفتن «نه» يا «بله» به موقع به هر فرصت سرمايه‌گذاري يك امر كليدي به شمار مي‌رود.
وارن‌بافت در اين زمينه مي‌گويد: «اگر كاري را درك نمي‌كنيد، انجامش ندهيد.» يكي ديگر از متخصصان روانشناسي بازار سهام هم مي‌گويد كه «در بازار همواره بدانيد كه نمي‌دانيد!» كتاب اصل 23 موفقيت وارن بافت درباره اين موضوع نوشته است: يك‌بار وارن بافت از يكي دوستانش به نام اندرو سوالات مورد علاقه خود را پرسيد: «سرمايه تو در حال حاضر چقدر متفاوت مي‌شد اگر هيچگونه سرمايه‌گذاري انجام نمي‌دادي و در عوض تمام پول خود را در بانك سپرده‌گذاري مي‌كردي و اجازه مي‌دادي تا سود آن انباشته شود؟»


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت ,
بازدید : 229
امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 14

برچسب ها : سرمایه , سرمایه گذاری , اصول سرمایه گذاری , اقتصاد , چگونه سرمایه گذاری کنیم ,
نظریه امواج الیوت (کاملا موثر در روابط اقتصادی و رموز موفقیت)

(این مطلب نیاز به دید اقتصادی بسیار قوی ای دارد تا بتوانین رابطه آن را با اقتصاد تشخیص دهید)

نظریه امواج الیوت

نظریه امواج الیوت را رالف نلسون اليوت در نیمه نخست قرن بیستم ارائه کرد. این نظریه رفتار روند را در قالب چند الگوی مجزای قابل شناسايی و تکرار شونده بررسی می‌کند.


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت , مفاهيم دنياي اقتصاد ,
بازدید : 399
امتیاز : نتیجه : 4 امتیاز توسط 4 نفر مجموع امتیاز : 8

برچسب ها : اقتصاد , نظریه امواج الیوت , رالف نلسون اليوت , امواج الیوت , سیکل ,
تکنیکهای طلایی (رموز موفقیت)
سال 89 هم با همه خوبي‌ها و سختي‌هايش، خاطرات تلخ و شيرينش به پايان رسيد، همه ما يك سال بزرگ‌تر و باتجربه‌تر شديم، طبيعت هم كم‌كم از خواب زمستاني بيدار مي‌شود و درختان جوانه مي‌زنند و زمين سبز مي‌شود و هوا بسيار لطيف و دوست‌داشتني، پس ابر و باد و مه و خورشيد و فلك در كارند كه ما هم يك تغيير اساسي بكنيم و در خانه‌تكاني دلمان نقطه ضعف‌ها، حسادت‌ها و تنبلي‌ها و... را دور بريزيم و از بازار عقل و منطق، پشتكار و همت بخريم و در دكور جديد خانه‌مان جايگزين كنيم و مثل نشريه‌مان كه اسمش موفقيت است ما هم موفق‌تر از ديروز باشيم.


ادامه مطلب
درباره : اقتصاد , رموز موفقيت ,
بازدید : 287
امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 10

برچسب ها : رموز موفقیت , اقتصاد ,
صفحات وبلاگ
تعداد صفحات : 2

قالب وبلاگ